PODCAST #44: W podatkach nie ryzykuj. Opinia ekspercka. | Firma bez ryzyka

FirmaBezRyzyka.pl

Podatki

PODCAST #44: W podatkach nie ryzykuj. Opinia ekspercka.

16 mar 2023 | Eksperckie doradztwo podatkowe, Podatki

Kiedy powstają wątpliwości co do podatkowego traktowania zdarzenia/transakcji; w przypadku sporów z fiskusem; przed podjęciem strategicznej decyzji biznesowej gdzie aspekt podatkowy ma decydujące znaczenie – warto sięgnąć po opinię ekspercką. Kto może być zainteresowany uzyskaniem opinii eksperckiej? Jak można wykorzystać opinie eksperckie? Komu można je przedłożyć? Jaki może być efekt uzyskania opinii eksperckiej?

Na te i inne pytania odpowiadają prof. Adam Mariański, adwokat, doradca podatkowy, Partner Zarządzający w Mariański Group i Michał Kłos, doradca podatkowy Dyrektor Pionu Podatków w Mariański Group.

Posłuchaj podcastu:

autor:

Konsultant Mariański Group

Ostatnie wpisy w tej kategorii:

Organy przyznają się do bezpodstawnego zawieszania biegu terminu przedawnienia zobowiązań podatkowych na czas epidemii COVID-19 – Mariański Group kolejny raz wygrywa.

Na konsekwencje wydania przez Naczelny Sąd Administracyjny uchwały 7 sędziów w dniu 27 marca 2023 r. nie trzeba było długo czekać. W prowadzonych przez Nas sprawach zapadają pierwsze decyzje umarzające postępowania z uwagi na przedawnienie zobowiązania podatkowego, w...

czytaj dalej