PODCAST #45: ZYSKaj na Firmie Rodzinnej 2+2=5 odc. 3: Sukcesja z sukcesem - Okiem Sukcesora. | Firma bez ryzyka

FirmaBezRyzyka.pl

Przekształcenia i restrukturyzacje

PODCAST #45: ZYSKaj na Firmie Rodzinnej 2+2=5 odc. 3: Sukcesja z sukcesem – Okiem Sukcesora.

30 mar 2023 | Przekształcenia i restrukturyzacje, Przygotowanie sukcesji biznesu

Mec. Monika Błońska, Partner w Mariański Group rozmawia z Panem Jerzym Pietruchą, Prezesem Zarządu Grupy Pietrucha o niuansach fundacji rodzinnej, planie/ procesie sukcesji. W dalszej części omawia ten sam temat z mec. Anitą Pardej, która bardzo aktywnie wspiera firmy rodzinne w planowaniu firmy na pokolenia, w budowaniu polskich majątków rodzinnych.

Dlaczego ten, nie inny temat rozmowy?

Wszystkim nam zależy, by w Polsce powstały takie fundacje jak np. Fundacja Rockefellera. Warto więc o tym rozmawiać, by wiedzieć na co położyć nacisk i jak się właściwie przygotować. Każdy kto chce poznać tajniki czy znaleźć receptę na to co zrobić, żeby:- firma rodzinna przetrwała w kolejnych pokoleniach, – majątek się tylko i wyłącznie rozrastał, a nie ubożał, – rodzina była silna, nie tylko prywatnie, ale też w biznesie,…. powinien obejrzeć ten odcinek.

Zapoznaj się także z naszym testem sukcesora:
https://marianskigroup.pl/wp-content/uploads/2023/03/test-sukcesora.pdf
Ile razy odpowiedziałeś „nie”?

Podcast. Jeśli wolisz posłuchać, posłuchaj:

autor:

Konsultant Mariański Group

Ostatnie wpisy w tej kategorii:

Videopodcast: KSeF – nowy sposób wystawiania faktur

Wprowadzenie sytemu informatycznego KSeF ma być kolejnym krokiem uszczelniania systemu podatkowego. Jest to ogólnokrajowy program informatyczny, w którym przedsiębiorcy będą musieli wystawiać, wysyłać i odbierać faktury. W kontekście wejścia tych zmian istotne jest,...

czytaj dalej