Videopodcast: ZYSKaj na Firmie Rodzinnej 2+2=5 ODC. 6: Jak sprzedać firmę, zarobić i nie zwariować | Firma bez ryzyka

FirmaBezRyzyka.pl

Przekształcenia i restrukturyzacje

Videopodcast: ZYSKaj na Firmie Rodzinnej 2+2=5 ODC. 6: Jak sprzedać firmę, zarobić i nie zwariować

20 wrz 2023 | Przekształcenia i restrukturyzacje, Sprzedaż firmy i negocjacje

Wypoczęci po wakacjach? To świetnie. Obejrzyjcie najnowszy odcinek videopodcastu i dowiedzcie się „Jak sprzedać firmę, zarobić i nie zwariować”.

O przygotowaniach do sprzedaży firmy oraz o samym procesie sprzedaży rozmawiają mec. Monika Błońska i dor. pod. Ewa Żbikowska. Znajomość charakterystyki każdego z etapów przedsięwzięcia transakcyjnego oraz specyficznej nomenklatury funkcjonującej na rynku fuzji i przejęć (M&A) może pomóc sprzedającemu w lepszym zrozumieniu drogi, prowadzącej do sprzedaży biznesu. W efekcie może przyczynić się do sprawniejszego przeprowadzenia transakcji.​

Prawnicy z Kancelarii Mariański Group wspierają te procesy, zapewniając doradztwo w zakresie fuzji i przejęć (M&A). W szczególności w odniesieniu do badań due diligence oraz wypracowania i negocjacji dokumentacji transakcyjnej.

Wspólnie z ekspertami z Mariański Group, specjalizującymi się w obszarze doradztwa prawnego i podatkowego jesteśmy w stanie z sukcesem przeprowadzić każdy etap przedsięwzięcia transakcyjnego.

Rozdziały:
0:00 Wstęp
2:35 Wywiad
20:50 Podsumowanie

Obejrzyj/posłuchaj:

autor:

Konsultant Mariański Group

Ostatnie wpisy w tej kategorii:

Videopodcast: KSeF – nowy sposób wystawiania faktur

Wprowadzenie sytemu informatycznego KSeF ma być kolejnym krokiem uszczelniania systemu podatkowego. Jest to ogólnokrajowy program informatyczny, w którym przedsiębiorcy będą musieli wystawiać, wysyłać i odbierać faktury. W kontekście wejścia tych zmian istotne jest,...

czytaj dalej