O nas | Firma bez ryzyka

FirmaBezRyzyka.pl

Holistyczne wsparcie biznesu

Prof. dr hab. Adam Mariański

W czasach dynamicznych transformacji otoczenia biznesowego i prawnego jedyną pewną rzeczą jest… zmiana

Firmy zawsze musiały dostosowywać się do zmieniających warunków.  Jednak to w ostatnich latach ilość nowych regulacji prawnych w tym obowiązków nakładanych na przedsiębiorców, wzrastała szybciej niż możliwość ich wdrożenia. Do tego doszły nowe wyzwania wynikające ze zmian gospodarki, choćby te związane z Covid-19.

Ryzyko prowadzenia biznesu w Polsce wzrosło znacząco. Zapobieganie ryzyku stało się jednym z najważniejszych zadań stojących przed właścicielami i menadżerami w firmach. Dziś wszyscy wiemy, jak ważny w prowadzeniu biznesu jest rzetelny, zaufany doradca, który będąc partnerem biznesowym wspiera w zapobieganiu ryzyka i wskazuje najlepsze rozwiązania.

PROFESJONALIZM & PASJA

W dzisiejszych czasach przedsiębiorca nie może sobie pozwolić na pomyłki. Kluczowa jest współpraca z profesjonalistami. Znajomość potrzeb firmy, doświadczony zespół prawny oraz umiejętność tworzenia unikatowych rozwiązań pod potrzeby klienta, to wyzwanie dla wielu kancelarii. W Mariański Group wiemy, że holistyczne spojrzenie na potrzeby przedsiębiorstwa przekłada się na długotrwałą współpracę, a nie poszukiwanie zleceń. Bazą do realizacji takiej misji jest wiedza, doświadczenie oraz biznesowe zrozumienie. Poznajemy długofalowe potrzeby klienta by móc zweryfikować, jakich rozwiązań rzeczywiście potrzebuje. Posiadając wieloletnie doświadczenie w prawie gospodarczym i podatkowym realizujemy pożądane cele najlepszymi i sprawdzonymi metodami.

Znając naszych klientów możemy szybko reagować na zmiany otoczenia biznesowego i prawnego. Nie potrzebujemy wsparcia specjalistów zewnętrznych. Nasz zespół zapewnia holistyczne rozwiązania dla każdego przedsiębiorstwa. Wiemy, że interdyscyplinarność doradztwa jest obecnie najbardziej pożądanym wsparciem w rozwoju biznesu.

Mariański Group
Wspieramy i zabezpieczamy interesy naszych partnerów holistycznie, pielęgnując przy tym długotrwałe relacje.
W poszukiwaniu rozwiązań prawnych i podatkowych, porzucamy schematy i wyznaczamy nowe kierunki.

Marianskigroup.pl

(Przeczytaj więcej O NAS …)